לישנסקי ראשון לציון

סוג הנכס

שווי הנכס

גודל הנכס

רווח תפעולי (NOI)

על הפרויקט

מרכז מסחרי אשר נרכש על ידי אופק, המיועד להריסה ובנייה מחדש עם זכויות בנייה גדולות יותר באופן משמעותי, הבניה המתאפשרת בשטח היא של כ 3.4 דונם, למטרות מסחר, משרדים מרפאות ואולם שמחות בהתאם לתב"ע החלה על המגרש.  זכויות הבניה הן של כ 13,600 מ"ר ברוטו תת קרקעי,ועוד  כ 12,155 מ"ר שטחים מעל פני הקרקע.

אופק זיהתה פוטנציאל בהשקעה בין היתר עקב המחסור במשרדים באזור התעשייה המערבי, המיקום יוצא הדופן של המגרש, ויכולת ההשבחה עקב הזכויות הנוספות בתב"ע הקיימת. הפרויקט בשלבי תכנון מתקדמים, צפוי להיבנות  ברמת גימור ועיצוב גבוהים  ביותר המתוכננים בד"כ למגדלי העסקים של תל אביב, ולא קיימים היום באזור זה.

כבר עתה אנו מרגישית את הביקושים הגדולים לשטחי מסחר ומשרדים באזור זה, ומקבלים פניות רבות ממתעניינים, אף להשכרת שטחי מסחר פנוים לטווח קצר – מה שמעיד על חוזקת המיקום יותר מכל.

בנוסף אופק בוחנת להקים מלון באחת או שתיים מתוך קומות המגדל  שישמש כמלון עסקים, אשר יגשר על החוסר המובנה במלונות בקו החוף ככלל ובראשון לציון, בפרט. זאת בהמשך למגמה של עירוב שימושים טרנד עולמי שהולך ומתרחב כל הזמן  שילוב מלונות עסקים במגדלי משרדים, ניתן לראות  הולך ומתפתח במגדלי משרדים בתל אביב כבר היום.

השאירו פרטים למידע נוסף